AROMA PERFUME

EN

UKR

image
Як компанія з багатолітнім досвідом, ми розуміємо наскільки важливо завжди бути у вирі новин та інновацій. Кожна подія, кожна зустріч мають колосальне значення для розвитку виробництва. Суттєво вміти виокремити цінні зауваги, ідеї та вміло інкорпорувати їх. Знаковою подією для нас стала участь на виставці InterCHARM в 2015 році, найбільшій виставці індустрії краси в Україні, яка є платформою для показу нових виробів та технологій. Тут мають змогу презентувати свою продукцію виробники та дистриб’ютори професійної косметики, парфумерії, побутової хімії, сировини, упаковки, обладнання для виробництва парфумерії і т. ін. Протягом виставки ми заручилися підтримкою компаній, що створюють дизайни пакувального матеріалу, розроблюють крій та моделюють форму виробу, працюємо з ними і досі.
Неоціненним досвідом для нас було спілкування з аудиторією, адже серед неї були і пристрасні прихильники парфумів, і спеціалісти з індустрії краси, і спраглі новинок покупці. Ми представили широкий асортимент наших товарів, що покривають усі цінові сегменти і напрямки. Подбали і про багатство ароматів, адже попит на них доволі великий та різноманітний. Комусь до смаку більше прийшли легкі, квіткові, свіжі, цитрусові аромати, комусь – насичені та глибокі. Після тестування парфумів споживачі могли обрати для себе найкращий варіант та придбати його. Нашу працю було високо оцінено та відзначено золотою медаллю за розвиток парфумерного виробництва в Україні.
image
image
​Часта співпраця з іноземними партнерами та споживачами відкрила нам нову оптику у світі краси. Ми відвідали та стали учасниками багатьох знакових зустрічей. Зокрема, на виставці Beauty Africa, що відбулася в Лагосі в 2016 році, ми були долучені до цілої низки заходів, конференцій та концертів. Вигідне розміщення виставкового центру, поблизу узбережжя Атлантичного океану, та його потенційна місткість в понад 25 000 людей залишили по собі добрі враження. Завдяки вдалому плануванню події, на зустрічі виступали представники різних країн. Тому, презентуючи свою продукцію вони відкривали для слухачів і свою культуру. Мали нагоду похизуватися парфумами з України, поспілкуватися з власниками салонів та парфумерних крамничок регіону.
2017 став роком відкриттів та обміном думок на форумі Cosmetic 360, що відбувся у Франції. Платформа надала можливість дізнатися про останні інновації та красу майбутнього. Окрім нових партнерств, проектів та потенційних клієнтів, нам поталанило поспілкуватися з парфумерами Грасса. Звідси ми почерпнули чимало для себе.
image
image
Декілька років поспіль презентуємо нашу парфумерію на одній з найбільших міжнародних виставок - Beautyworld Middle East в Дубай. Протягом трьох днів виробники, дистриб’ютори і професіонали в індустрії краси та моди збираються разом, щоб відкрити нові тенденції, технології та можливості для бізнесу. Кожен зі своїм продуктом – засоби особистої гігієни, косметика, ароматичні олії, парфуми, догляд для шкіри і т. і., ділиться своїм досвідом та розширює горизонт слухачів.
image
З 2016 року по сьогодні ми активно долучаємося до виставки Cosmoprof Worldwide в Італії, яка вже більше 50 років є ключовою подією року для компаній і експертів з усіх секторів косметичної промисловості. Cosmoprof слугує ідеальною платформою для максимізації бізнесу, розширення мережі клієнтів по всьому світі та завчасного виявлення ринкових тенденцій. Щороку обсяг охочих представити свою продукцію зростає, відповідно конкуренція також. Нам вдалося довести якість та винятковість наших парфумів, здобути кілька нагород, а найголовніше надійних постачальників та споживачів.